Slovo ředitele

Vážení přátelé,

jsem rád, že v dnešní době existují věci, na které se můžete spolehnout. Jednou z nich je společnost TSP DATA, která je již více než 20 let garantem tradice, spolehlivosti a profesionality v oblasti informačních technologií.

Přátelé, kolegové i konkurence se nás ptá, jak se relativně malé, výhradně české firmě, podaří získat klienty z řad nadnárodních společností, a to i na zahraničním trhu. Je to v podstatě jednoduché. Je třeba najít svůj prostor na trhu, najít kvalifikované a zkušené odborníky, vytvořit z nich dobře fungující tým a vytvořit jim odpovídající podmínky pro práci. Domnívám se, že přesně tohle se nám povedlo. Nebojíme se v jakémkoli období rozšiřovat naši firmu právě o vysoce kvalifikované specialisty a najít pro ně uplatnění jak na lokálním, tak zahraničním trhu. Neustále sledujeme situaci na trhu i konkurenci a na základě získaných poznatků se dále snažíme upevnit naši pozici.

Nenecháváme se však rozladit jakoukoli situací. Patří k vývoji každé společnosti. S čím se však nesmíme smířit, jsou krize důvěry a profesionality, absence zodpovědnosti a slušnosti. V životě i podnikání. Společnost TSP DATA na těchto jednoduchých zásadách postavila svou profesní image a … ono to funguje.

Doufám, že i Vy – pokud dosud mezi naše klienty nepatříte – se brzy budete moci o pravdivosti těchto slov přesvědčit.

S úctou,

Antonín Pokorný

výkonný ředitel TSP DATA