Naše poslání a vize

Naše poslání

TSP DATA, a.s. je a chce nadále být specialistou v oblasti dodávek, implementace a technické podpory systémů OSS (Operational Support Systems) pro telekomunikační operátory a velké korporace, jakož i systémů pro dohled a monitoring IT infrastruktury a aplikací pro střední a menší organizace a podniky. Tyto aktivity doplňuje rovněž dodávkami vybraných systémů a zařízení ICT infrastruktury.

Naše vize

V dnešní překotné době, kdy nové myšlenky, postupy a technologie stárnou rychleji než lidstvo samo, je jediným řešením být o krok napřed. Neustrnout, hledat a přinášet na poli ICT inovativní a neotřelá řešení.

I  nadále pro nás budou samozřejmostí služby a produkty nejvyšší kvality, profesionální rozvoj a erudice našich specialistů. Respektujeme naše zákazníky i každého jednotlivého člena našeho týmu.

Proč TSP DATA?

Tradice. Za více než 10 let poskytování služeb našim spokojeným zákazníkům jsme si vybudovali stabilní zákaznické portfolio, které je zárukou stability celé firmy.

Spolehlivost. Spolehlivost našich řešení se odvíjí od použití osvědčených produktů předních výrobců a jde ruku v ruce se spolehlivostí odborníků, kteří vám je přinášejí.

Profesionalita. Odborné znalosti, zkušenosti, odpovědný přístup k práci, cílevědomost a úcta k zákazníkovi – to jsou hodnoty, kterých si ve firmě všichni vážíme.